جراحی بینی در افراد دیابتی

دیابت یکی از شایع ترین بیماری های متابولیسمی می باشد که باعث بروز اختلال در سوخت و ساز بدن می شود، در این مقاله می خواهیم به موضع جراحی بینی در افراد دیابتی بپردازیم پس برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مقاله را مطالعه کنید.

باید به افراد مبتلا به بیماری قند بگوییم که آن ها هم می توانند اقدام به جراحی زیبایی بینی کنند به شرطی که اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را رعایت کنند.

به این نکته توجه کنید که میزان قند خون در یک فرد نرمال کمتر از 150 می باشد.

اقدامات قبل از جراحی بینی در افراد دیابتی به شرح ذیل می باشد:

بیمار باید آزمایشاتی را که پزشک تجویز نموده است را به طور کامل پیش از اقدام به جراحی بینی انجام داده و نتیجه آن را برای بررسی های بیشتر به جراح بینی نشان دهد.

فرد مبتلا به دیابت باید در شب قبل از عمل جراحی زیبایی بینی تغذیه مناسبی داشته باشد.

به مدت 8 ساعت قبل از جراحی بینی چیزی میل نکرده و ناشتا باشد.

یک جراح بینی خوب معمولا به بیمار خود توصیه می کند برای انکه در حین جراحی زیبایی بینی دچار مشکلی نشود از آبمیوه های بدون پالپ استفاده کند.

 

جراحی بینی در افراد دیابتی

 

بیهوشی در بیماران دیابتی

از ملاحظات بیهوشی در بیماران دیابتی که باید لحاظ شود تا فرد دچار مشکل نشود این است که بهترین جراح بینی نوع دیابت ، وضعیت متابولیک و عوارض مزمن در آن را به طور دقیق رعایت کند.

همچنین قابل ذکر است که نیاز به مشاوره با متخصص داخلی هست و در صورت تزریق انسولین، رژیم و پروتکل مربوطه اعمال می گردد.

به این ترتیب فرد می تواند بهترین نتیجه را از انجام آن به دست آورد.

مراقبت های بعد از جراحی بینی در افراد دیابتی به شرح ذیل می باشد:

  • بیمار حتما داروهایی را که جراح بینی تجویز نموده است به طور کامل رعایت کند.
  • بیمار در دوره نقاهت خود تغذیه مناسبی داشته باشد.
  • جلسات معاینه را به طور مرتب برود.
  • از غذاهایی که نیاز به جویدن زیاد دارد استفاده نکند.
  • بینی خود را به طور مرتب شستشو دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی می توانید به مقالات جامعی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

 

جراحی بینی در افراد دیابتی

 

عوارض جراحی بینی در افراددیابتی چیست؟

باید بگوییم که در صورتی که افراد دیابتی برای انجام جراحی زیبایی بینی به بهترین جراح بینی مراجعه کنند و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کنند دچار هیچ عارضه ای نخواهند شد و تنها عیب آن تورم ، کبودی ، آبریزش و گرفتگی بینی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی ندارد.

هزینه جراحی بینی در افراد دیابتی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد جراح بینی ، هزینه های بیمارستان ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه کنید که به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید و برای اطیمنان بیشتر نمونه کارهای جراحی زیبایی بینی او را مشاهده کنید.

 

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

( جراحی بینی – جراحی فک و دندان – جراحی های زیبایی صورت )

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.