اقدامات قبل از جراحی گوش

همانطور که می دانید جراحی های زیبایی صورت جزء پرطرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد که اتوپلاستی نیز یکی از آن ها محسوب می شود، برای انجام اتوپلاستی بیمار بهتر است اطلاعاتی درباره اقدامات قبل از جراحی گوش و بعد از آن داشته باشد.

در این مقاله می خواهیم به موضوع اقدامات قبل از جراحی گوش بپردازیم.

 

اقدامات قبل از جراحی گوش

 

اقدامات قبل از جراحی گوش به شرح ذیل می باشد:

انتخاب جراح گوش

  • انتخاب جراح گوش یکی از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی زیبایی گوش محسوب می شود.
  • برای انتخاب یک جراح گوش خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل به عنوان مثال بهترین جراح گوش لرستان را جستجو نمایید.
  • پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان گوش درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
  • در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را از انجام جراحی زیبایی گوش به بهترین جراح گوش بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
  • برای اطمینان از انتخاب خود حتما نمونه کارهای جراح گوش را مشاهده کنید و میزان رضایت بیماران او را بسنجید.

نکاتی درباره اقدامات قبل از جراحی گوش

  1. آزمایشاتی را که بهترین جراح گوش برای تان تجویز نموده است به طور کامل انجام داده و نتیجه آن را برای بررسی به جراح گوش نشان دهید.
  2. به مدت یک هفته قبل از جراحی اتوپلاستی از داروهای رقیق کننده خون همپون وارفارین و آسپرین استفاده نکنید.
  3. به مدت یک هفته قبل از مراجعه برای جراحی زیبایی گوش از مصرف الکل و استعمال دخانیات پرهیز نمایید چرا که باعث بروز اختلال در روند بهبودی می شود.
  4. به مدت 8 ساعت قبل از جراحی گوش چیزی میل نکرده و ناشتا برای انجام جراحی مراجعه کنید.
  5. در روز جراحی حتما یک همراه با خود داشته باشید و لباسی بپوشید که دارای دکمه باشد تا به راحتی بتوانید آن را تعویض کنید.

 

اقدامات قبل از جراحی گوش

 

نحوه جراحی گوش چگونه می باشد؟

این نوع جراحی زیبایی گوش تحت بیهوشی یا بی حسی موضعی انجام می شود.

جراح گوش برای اعمال تغییرات بر روی گوش ابتدا یک برش پشت گوش جایی که چین های گوش وجود دارد ایجاد می کند، سپس غضروف و پوست اضافه برداشته شده و در صورت نیاز به غضروف شکل داده می شود و پس از آن در ناحیه مورد نظر بخیه زده می شود.

عوارض جراحی زیبایی گوش چیست ؟

بسیار از افراد در جلسه مشاوره درباره عوارض جراحی کوچک کردن گوش می پرسند که باید به آن ها بگوییم در صورتی که برای انجام جراحی نزد بهترین جراح گوش بروند و اقدامات قبل و بعد از آن را رعایت کنند دچار عارضه ای نخواهند شد.

تنها عیب این روش تورم و کبودی بعد از جراحی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

هزینه جراحی زیبایی گوش چقدر می باشد؟

هزینه جراحی گوش با توجه به دستمزد بهترین جراح گوش ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه بیمارستان یا مطب ، هزینه داروها و آزمایشات و غیره تعیین می شود.

 

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

( جراحی بینی – جراحی فک و دندان – جراحی های زیبایی صورت )

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.