متخصص جراحی فک و زیبایی صورت

دکتر علیرضا ریحانی ، متخصص جراحی فک و زیبایی صورت می باشند که سوابق بسیار عالی تاکنون کسب کرده اند.

سابقه و مهارت ایشان موجب شده است تا افرادی که برای انجام جراحی فک و صورت نزد ایشان می روند از رضایت کافی برخوردار باشند.

موضوع بسیار مهمی که موجب می شود تا افراد زیبا و جذاب به نظر برسند، هماهنگی میان اجزای صورت می باشد. برخی از افراد تصور می کنند فک تاثیری در زیبایی چهره ندارد در صورتی که اگر فک تعادل سایزی و فرمی نداشته باشد زیبایی صورت را مختل می کند.

 

متخصص جراحی فک و زیبایی صورت

 

ناهنجاری های فکی

برخی از افراد به ناهنجاری فکی مبتلا هستند که ناشی از مشکلات مادرزادی است و برخی دیگر بر اثر حوادث یا بیماری خاصی از ناحیه فک دچار مشکل هستند.

افراد با چنین مشکلاتی می توانند با استفاده از جراحی فک زیبایی و جذابیت خود را به دست آورند. بسیاری از عموم دچار مشکلات فرمی فک پایین هستند اما فک بالا نیز در زیبایی چهره تاثیر گذار است به همین دلیل پس از مراجعه به متخصص جراحی فک و زیبایی صورت ، هر دو فک مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

بهترین جراح فک و صورت ایران

دکتر علیرضا ریحانی جزو بهترین جراح فک و صورت ایران ، با استفاده از دانش فنی خود و تکنولوژی هایی که امروزه پیشرفت کرده اند مشکلات فک و صورت بیماران درمان می کند.

تمامی اطلاعات اعم از میزان تحصیلات، تجربه، نتایج درمان هایی که دکتر ریحانی تاکنون داشته اند در سایت موجود است و در صورت تمایل می توانید آن ها را مشاهده کنید.

مراقبت های بعد از جراحی فک و زیبایی صورت

  • به مدت دو الی سه روز از غذا های نرم استفاده کنید.
  • از دارو هایی که پزشک متخصص برای شما تجویز کرده است تا آخر استفاده کنید.
  • از دستورالعمل هایی که پزشک متخصص به شما توضیح داده است پیروی کنید.

 

متخصص جراحی فک و زیبایی صورت

 

قیمت جراحی فک و صورت

هزینه جراحی فک و صورت به نوع و میزان ناهنجاری بیمار بستگی دارد که در جلسه مشاوره مشخص می شود.

هزینه این جراحی در هر فردی با توجه به فاکتور های متعدد، متفاوت است، اما اگر قصد دارید به صورت دقیق از این هزینه آگاهی پیدا کنید باید به مطب یک متخصص جراحی فک و زیبایی صورت مراجعه و تحت معاینه وی قرار بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

 

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

( جراحی بینی – جراحی فک و دندان – جراحی های زیبایی صورت )

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.