جراح بینی خوب

جراحی بینی امروزه در جامعه ما طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و افراد زیادی برای تغییر در ظاهر بینی یا درمان مشکلات بینی به دنبال یک جراح بینی خوب هستند.

این افراد برای انتخاب جراح بینی مورد نظرشان  سوالاتی را از خود می پرسند :

بهترین جراح بینی لرستان کیست؟

یک جراح بینی خوب چه ویژگی هایی باشد داشته باشد؟

چگونه می توان یک جراح بینی خوب را انتخاب کرد؟

در این مقاله قصد داریم درباره جراح بینی توضیح دهیم.

 

جراح بینی خوب

 

انتخاب جراح بینی از آن نظر حائز اهمیت است که اگر جراح زیبایی بینی به خوبی انتخاب نشود ممکن است بیمار از نتیجه جراحی بینی رضایت نداشته و مجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی شود.

فرد برای انجام جراحی بینی ترمیمی باید تا یکسال صبر کند تا زخم های ایجاد شده در جراحی بینی اولیه بهبود یابد و بعد از آن برای جراحی بینی ثانویه مراجعه کند.

جراح بینی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 • یک جراح بینی باید صبور باشد و سلامت بیمار را اولویت کاری خود قرار دهد.
 • اصول ریاضی را به خوبی بداند.
 • به علم زیبایی شناسی آگاه باشد تا بتواند بینی مناسب با چهره فرد را تشخیص دهد.
 • زمان لازم برای بیمار را بگذارد و راهنمایی های مورد نیاز را به او ارائه دهد.

 

جراح بینی خوب

 

نحوه انتخاب جراح بینی چگونه می باشد؟

 • برای انتخاب یک جراح بینی خوب و مجرب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید.
 • برای انتخاب جراح زیبایی بینی می توانید در گوگل واژه بهترین جراح بینی یا جراح بینی خوب را جستجو کرده و با آن ها آشنا شوید.
 • درباره میزان تحصیلات ، تجربه و سابقه کاری او تحقیق کنید.
 • برای مشاوره به مطب او رفته و درباره جراحی زیبایی بینی و انتظارات خود درباره عمل بینی صحبت کنید.
 • هر جراح بینی از عمل های رینوپلاستی خود یک آلبوم دارد که می توانید تقاضا کنید آن را در اختیار شما بگذارد تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.
 • برای مشاهده نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر همچنین می توانید به وب سایت او رفته و در قسمت گالری تصاویر آن ها را مشاهده کنید.
 • با بیمارانی که در مطب حضور دارند درباره نحوه جراحی بینی آن جراح بینی گفتگو کنید و میزان رضایت آن ها از عمل زیبایی بینی را بسنجید.

نکته

به این نکته توجه داشته باشید که جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی نبوده فرد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب جراح بینی مورد نظر خود را دارد.

در ابتدای مقاله درباره نحوه انتخاب جراح بینی خوب و ویژگی ها آن نکاتی را مطرح کردیم در ادامه درباره جراحی زیبایی بینی به بیان توضیحاتی می پردازیم.

 

جراح بینی خوب

 

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی همانطور که می دانید جزء پرطرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد که بر روی دو نوع بینی استخوانی و بینی گوشتی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای استخوان و غضروف ضعیف و پوست ضخیم باشد، این نوع بینی دارای غدد چربی در اطراف سوراخ های بینی می باشد، افراید که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی گوشتی بهتر است مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند تا نتیجه بهتری به دست آورند.

کسانی که بینی گوشتی دارند باید دید واقع بینانه ای نسبت به جراحی زیبایی بینی داشته باشند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان و غضروف محکم باشد، افرادی که دارای این نوع بینی هستند می توانند در جراحی بینی استخوانی مدل بینی طبیعی ، مدل بینی فانتزی یا عروسکی و حتی مدل بینی شبیه به یک عکس را انتخاب کنند.

مراقبت های بعد از جراحی بینی :

علاوه بر مهارت و تجربه جراح بینی ، مراقبت های بعد از جراحی بینی نیز در نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر بسزایی دارد، پس بهتر است افراد با رعایت آن موارد بهترین نتیجه را به دست آورند.

 

 

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

( جراحی بینیجراحی فک و دندانجراحی های زیبایی صورت )

 

درباره جراحی بینی لرستان

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • پنج × پنج =