جراحی کردن بینی

جراحی کردن بینی یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی است که افراد برای دستیابی به زیبایی بیشتر اقدام به انجام آن می نمایند.

با جراحی کردن بینی می توان ایراداتی همچون قوز، کجی و غیر قرینه بودن سوراخ های بینی که ظاهر بینی و چهره فرد را تحت تاثیر قرار داده اند برطرف نمود.

 

جراحی کردن بینی

 

تاثیر بینی در زیبایی چهره

بینی به دلیل اینکه برجسته است و در مرکز صورت قرار دارد تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد و اگر دارای ایرادات ظاهری بوده یا با دیگر اجزای صورت در تناسب نباشد، زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.

بینی استخوانی

بینی استخوانی دارای دو ویژگی است که این ویژگی ها عبارتند از:

  • پوست نازک
  • استخوان ها و غضروف های محکم

به دلیل وجود این دو ویژگی در بینی های استخوانی ، جراحی بینی استخوانی از عمل جراحی بینی گوشتی راحت تر بوده و نتایج به دست آمده از آن موفقیت آمیزتر خواهد بود.

بینی گوشتی

پوست ضخیم و غضروف های نازک، دو مشخصه اصلی بینی های گوشتی هستند.

در گذشته به دلیل استفاده از تکنیک های قدیمی، جراحان بینی تنها قادر به کاهش سایز بینی های گوشتی بودند و نمی توانستند تغییر دیگری بر روی این نوع از بینی انجام دهند، اما امروزه و با بکارگیری تکنیک های جدید مانند گرافت گذاری می توان تغییرات بیشتری در بینی های گوشتی ایجاد کرد.

عوارض جراحی بینی

بعد از عمل بینی و به دلیل تغییراتی که توسط جراح بینی در ساختار و غضروف های بینی ایجاد می شود، مقداری کبودی، التهاب و تورم در بینی بروز می کند که طبیعی می باشد.

ولی چنانچه در انتخاب جراح بینی خود دقت لازم را صرف نکرده و یک جراح بینی بی تجربه را برای جراحی بینی تان برگزینید، ممکن است عوارضی در بینی شما ایجاد گردد که برای رفع آن ها نیاز به انجام جراحی بینی ترمیمی داشته باشید.

هزینه جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی قیمت دقیق و مشخصی نداشته و هزینه آن با توجه به فاکتورهایی مانند نوع بینی ، میزان ایرادات بینی و غیره تعیین می گردد.

دکتر علیرضا ریحانی محمدی ، جراح بینی لرستان بعد از معاینه بینی افراد قیمت دقیق را برای آن ها مشخص خواهد نمود.

 

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

( جراحی بینی – جراحی فک و دندان – جراحی های زیبایی صورت )

 

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 14 + دوازده =