جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت یکی از روش های دائمی برای از بین بردن چین و چروک ها و افتادگی پوست می شود.

عمل لیفت صورت با کشیدن و صاف کردن پوست صورت و گردن ، از بین بردن چربی های اضافی و سفت کردن عضله های زیرین پوست به کاهش چین و چروک های موجود در سطح پوست کمک می کند و باعث زیباتر شدن چهره و افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود.

در این روش جوانسازی پوست جراح با ایجاد برش هایی پوست را می کشد و پس از اتمام جراحی لیفتینگ بدون اینکه محل برش ها مشخص باشد ناحیه برش خورده را بخیه می زند.

جراحی زیبایی صورت یا جراحی پلاستیک صورت ، بین ۵ تا ۱۰ سال باعث جوان تر شدن چهره فرد می شود.

اکثر متقاضیان لیفت صورت معمولا  افراد بین ۴۰ تا ۶۰ سال هستند ، زیرا با افزایش سن ، قابلیت ارتجاعی پوست کم می شود و چربی زیر پوست نیز کاهش می باید به همین علت پوست دارای چین و چروک  و افتادگی پوست می شود.

 

جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت

بافت های اطراف چشم ، خطوط لبخند ، پیشانی  و غیره دچار تغییراتی می شوند که چهره فرد را خسته تر و گاهی بیشتر از سن واقعی فرد نشان می دهد.

به غیر از افزایش سن ، عواملی دیگری چون تابش مستقیم آفتاب به پوست و استفاده نکردن از کرم های ضد آفتاب ، سیگار کشیدن و مصرف دخانیات مختلف ، کاهش وزن ، استرس و تنش های روزمره در زندگی و عوامل ژنتیکی نیز در پیداش چین و چروک های صورت موثر هستند.

جراحی لیفت صورت برای رفع مشکلات پوست ، زیبا تر شدن چهره و جوانسازی پوست تاثیر بسزایی دارد .

یکی از نکاتی که در حین انجام لیفت صورت مهم است ، آرایش نداشتن صورت است و همواره به بیماران توصیه می شود که صورت فاقد هر گونه مواد آرایشی باشد به همین علت بهتر است قبل از عمل استحمام کنید.

نتایج جراحی لیفت صورت دائمی نبوده و با توجه به پوست فرد ، لازم است هر چندوقت مجدداً انجام شود.

 

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 14 − چهار =