جراحی بینی و شیردهی

جراحی زیبایی بینی یکی از محبوبت ترین جراح های زیبایی در میان آقایان و بانوان می باشد، اما بانوان دارای محدودیت هایی هستند که از آن ها می توان به جراحی بینی و شیردهی اشاره کرد.

در مقاله قبل درباره جراحی بینی و بارداری توضیحاتی را مطرح نمودیم و گفتیم که بهتر است افراد باردار جراحی بینی را به بعد از زایمان خود موکول کنند.

حال برخی از بانوان می خواهند عمل بيني در زمان شيردهي انجام دهند این افراد بهتر است مواردی را بدانند و رعایت کنند تا بهترین نتجیه را از جراحی و شیردهی به دست آورند.

 

جراحی بینی و شیردهی

 

نکاتی درباره جراحی بینی و شیردهی

باید به بانوانی که می خواهند در دوران شیردهی اقدام به جراحی بینی کنند و نگران عوارض تاثیر داروی بیهوشی بر شیر مادر هستند بگوییم در صورتی که موارد ذیل را رعایت کنند جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

مادر باید به مدت 12 ساعت پس از جراحی بینی از شیر دادن به کودک خود اجتناب کند و پس از این مدت که اثر داروی بیهوشی از بین رفت می تواند به راحتی و با خیال آسوده به کودک خود شیر بدهد.

بهترین جراح بینی با توجه به وضعیت شما برای تان داروهایی را تجویز می نماید که بعد از جراحی بینی بهتر است برای به دست اوردن نتیجه بهتر آن را رعایت کنید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی را که دکتر علیرضا ریحانی به طور جامع توضیح داده اشت و در وب سایت موجود می باشد مطالعه کرده و رعایت کنید.

انواع بینی

در جراحی زیبایی بینی جراحانی بینی با توجه به ویژگی هایی که بینی دارد آن را به دو گروه بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم کرده اند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که پوست نازک و اسکلت محکم داشته باشد، بانوانی که دارای این نوع بینی هستند می توانند در جراحی بینی استخوانی مدل بینی طبیعی ، فانتزی یا عروسکی و غیره را انتخاب کرده و بهترین نتیجه را به دست آورند.

بینی گوشتی نیز به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد، همچنین این نوع بینی دارای غدد چربی زیادی در اطراف سوراخ های بینی می باشد به گونه ای که با فشار دو انگشت پوست بینی از آن چربی خارج می شود، کسانی که دارای این نوع بینی هستند می توانند در جراحی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کرده و بهترین نتیجه را به دست آورند.

 

جراحی بینی و شیردهی

 

انتخاب جراح بینی

  • بانوانی که در دوران شیردهی هستند و می خواهند جراحی بینی انجام دهند بهتر است به بهترین جراح بینی در محل سکونت خود مراجعه کنند تا نتیجه ایده آل و مطلوبی را به دست آورند.
  • برای انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
  • پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کرده و پس از ان برای مشاوره به مطب او بروید و انتظارات خود را از جراحی بینی به او بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.

 هزینه عمل بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه پرسنل بیمارستان ، هزینه داروها و آزمایشات و غیره تعیین می شود.

 

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

( جراحی بینی – جراحی فک و دندان – جراحی های زیبایی صورت )

 

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.