جراحی بینی لرستان

جراحی بینی لرستان : امروزه با افزایش تقاضا برای جراحی بینی افراد به دنبال بهترین جراح بینی هستند به خصوص افرادی که در خرم آباد زندگی می کنند می خواهند که به بهترین جراح بینی در لرستان مراجعه کنند تا با اطمینان جراحی بینی انجام داده و نیازی به جراحی بینی ترمیمی پیدا نکنند.

انواع بینی :

جراحی زیبایی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای استخوان محکم و پوست نازک باشد، افرادی که دارای این نوع بینی هستند می توانند جراحی بینی فانتزی ، جراحی بینی طبیعی و غیره انجام دهند و نتیجه خوبی به دست آورند.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و استخوان ضعیف باشد، دکتر علیرضا ریحانی به کسانی که دارای این نوع بینی هستند توصیه می کنند که برای به دست آوردن نتیجه بهتر از جراحی زیبایی بینی ، مدل بینی طبیعی عمل کنند.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علیرضا ریحانی ، بهترین جراح بینی خرم آباد می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

جراحی بینی لرستان

 

انواع روش های جراحی بینی :

بهترین جراح بینی لرستان برای انجام جراحی زیبایی بینی از دو روش جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته استفاده می کند.

در جراحی بینی به روش باز یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می شود در حالی که در جراحی بینی بسته تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی به شرح ذیل می باشد:

  • فرد بهتر است پیش از انجام جراحی آزمایشات مورد نیاز تجویز شده توسط جراح بینی را انجام دهد.
  • دو هفته قبل و بعد از جراحی بینی از مصرف داروهای رقیق کننده خون همچون وارفامین و آسپرین خودداری کند.
  • دو هفته قبل و بعد از جراحی بینی از مصرف الکل ، سیگار و قلیان خودداری کند، چرا که باعث کند شدن روند بهبودی می شود.

برای کسب آگاهی بیشتر درباره اقدامات قبل از جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی به مقالات مرتبط که توسط دکتر علیرضا ریحانی تهیه شده و در سایت قرار دارد مراجعه کنید.

 

جراحی بینی لرستان

 

عوارض جراحی بینی چیست؟

بسیاری از افراد که برای جراحی زیبایی بینی مراجعه می کنند این سوال را می پرسند که آیا جراحی زیبایی بینی عوارضی دارد یا خیر ؟

باید پاسخ دهیم که جراحی زیبایی بینی در صورتی که توسط بهترین جراح بینی انجام شود و بیمار مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی را رعایت کند، هیچ عارضه ای برای بیمار ایجاد نخواهد شد و بهترین نتیجه را به دست خواهد آورد.

البته جراحی بینی دارای عوارضی همچون گرفتگی بینی ، کاهش بویایی ، تورم و کبودی می باشد که موقتی بوده و پس از گذشت مدتی بهبود می یابد و جای نگرانی نیست.

 

جراحی بینی لرستان

 

انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان :

  • برای انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
  • پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی در لرستان درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین جراح بینی بروید.
  • انتظارات خود را از جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مورد نظر بگویید تا او بتواند به درستی شما را راهنمایی کند.
  • پس از آن نمونه برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر را مشاهده کنید.
  • به این نکته توجه داشته باشید که جراح بینی باید توانایی جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی را داشته باشد.

هزینه جراحی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی باتوجه به دستمزد جراح بینی ، هزینه های متخصص بیهوشی ، هزینه های بیمارستان و داروها و غیره تعیین می شود.

 

 

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

( جراحی بینی – جراحی فک و دندان – جراحی های زیبایی صورت )

 

 

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهار − 1 =