جراحی بینی لرستان

جراحی بینی لرستان : امروزه با افزایش تقاضا برای جراحی بینی افراد به دنبال بهترین جراح بینی هستند به خصوص افرادی که در خرم آباد زندگی می کنند می خواهند که به بهترین جراح بینی در خرم آباد مراجعه کنند تا با اطمینان جراحی بینی انجام داده و نیازی به جراحی بینی ترمیمی پیدا نکنند.

انواع بینی :

جراحی زیبایی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای استخوان محکم و پوست نازک باشد، افرادی که دارای این نوع بینی هستند می توانند جراحی بینی فانتزی ، جراحی بینی طبیعی و غیره انجام دهند و نتیجه خوبی به دست آورند.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و استخوان ضعیف باشد، دکتر علیرضا ریحانی به کسانی که دارای این نوع بینی هستند توصیه می کنند که برای به دست آوردن نتیجه بهتر از جراحی زیبایی بینی ، مدل بینی طبیعی عمل کنند.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علیرضا ریحانی ، بهترین جراح بینی لرستان می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

جراحی بینی لرستان

 

انواع روش های جراحی بینی :

بهترین جراح بینی لرستان برای انجام جراحی زیبایی بینی از دو روش جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته استفاده می کند.

در جراحی بینی به روش باز یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می شود در حالی که در جراحی بینی بسته تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی به شرح ذیل می باشد:

فرد بهتر است پیش از انجام جراحی آزمایشات مورد نیاز تجویز شده توسط جراح بینی را انجام دهد.

دو هفته قبل و بعد از جراحی بینی از مصرف داروهای رقیق کننده خون همچون وارفامین و آسپرین خودداری کند.

دو هفته قبل و بعد از جراحی بینی از مصرف الکل ، سیگار و قلیان خودداری کند، چرا که باعث کند شدن روند بهبودی می شود.

برای کسب آگاهی بیشتر درباره اقدامات قبل از جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی به مقالات مرتبط که توسط دکتر علیرضا ریحانی تهیه شده و در سایت قرار دارد مراجعه کنید.

هزینه جراحی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی باتوجه به دستمزد جراح بینی ، هزینه های متخصص بیهوشی ، هزینه های بیمارستان و داروها و غیره تعیین می شود.

 

 

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

 

درباره drreyhaniadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 − شش =