جراحی بینی طبیعی

یکی از موراد بسیار مهم در انجام رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی انتخاب یکی از انواع عمل بینی نیمه فانتزی ، جراحی بینی عروسکی یا فانتزی و جراحی بینی طبیعی می باشد.

هر یک از افراد متقاضی برای جراحی زیبایی بینی متقاضی یکی از انواع مدل های جراحی بینی می باشند که با توجه به ویژگی های چهره شان جراح بینی مناسب ترین مدل را به آن ها پیشنهاد می کند.

به طور کلی برای این که یک عمل بینی به صورت طبیعی موفق آمیز باشد بهتر است به بهترین جراح بینی طبیعی مراجعه کنید تا او بینی شما را به خوبی معاینه کند.

در معاینه بینی جراح بینی به وضعیت نوک بینی ، سوراخ های بینی ، محل برش بینی و غیره توجه می کند.

ویژگی های بینی طبیعی چیست؟

  • نوک بینی طبیعی بوده و نوک تیز و فرم دار نمی باشد.
  • زاویه طبیعی بین بینی و لب ها حفظ می شود.
  • قوسی بر روی بینی وجود ندارد یا بسیار نامحسوس می باشد.
  • سوراخ های بینی به صورت طبیعی می باشد.

 

جراحی بینی طبیعی

 

جراحی بینی طبیعی :

در جراحی بینی طبیعی بیشتر تغییرات بر روی پشت بینی و نوک بینی انجام می شود و بر روی بافت بینی تغییرات زیادی اعمال نمی گردد.

بهترین جراح بینی با یکی از روش های جراحی بینی به روش باز یا جراحی بینی به روش بسته اقدام به جراحی بینی می کند.

پس از اتمام جراحی بینی فرد برای به دست آوردن نتیجه ایده آل بهتر است مراقبت های بعد از جراحی بینی را رعایت کند.

نوع بینی چه تاثیری بر روی جراحی بینی دارد؟

بینی ها به دو دوسته بینی گوشتی و بینی استخوانی تقسیم می شوند.

در انتخاب مدل بینی ، نوع بینی بسیار تاثیر گذار می باشد به عنوان مثال جراحان بینی معمولاً به افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، توصیه می کنند جراحی بینی طبیعی انجام دهند، چرا که این مدل بینی با ویژگی های ساختاری بینی آن ها متناسب بوده و نتیجه مطلوبی حاصل می شود.

حال افرادی که دارای بینی استخوانی هستند به دلیل پوست نازک و استخوان محکم بینی شان می توانند هر یک از مدل های ذکر شده را انتخاب کرده و نتیجه خوبی به دست آورند، اما در انتخاب مدل بینی بهتر است به توصیه های جراح بینی خود توجه کنند.

هزینه جراحی بینی طبیعی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی با توجه به حق العمل جراح بینی ، هزینه های متخصص بیهوشی و بیمارستان ، هزینه داروها و آزمایشات و غیره تعیین می شود.

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

درباره جراحی بینی لرستان

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سیزده + 9 =