جراحی بینی در لرستان

کسانی که در استان لرستان زندگی می کنند و قصد انجام جراحی بینی در لرستان را دارند، معمولا این سوال در ذهن شان ایجاد می شود که بهترین جراح بینی لرستان کیست و غیره.

انتخاب یک جراح بینی خوب تاثیر بسزایی در به دست آوردن نتیجه ایده آل از جراحی زیبایی بینی دارد به همین علت توصیه می شود در جراحی بینی در لرستان یا هر شهر دیگری در انتخاب جراح بینی دقت زیادی داشته باشید.

در مقالات مربوط به جراح بینی به طور کامل درباره انتخاب بهترین جراح بینی لرستان و ویژگی های آن توضیحاتی را مطرح نموده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه کنید.

در این مقاله می خواهیم درباره جراحی بینی در لرستان و سایر شهرها صحبت کنیم.

جراحی بینی در لرستان

جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی جزء جراحی های پرطرفدار می باشد که بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، همچنین این نوع بینی دارای غدد چربی فراوان می باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند معمولا جراحان بینی به آن ها پیشنهاد می دهند برای به دست آوردن نتیجه ایده آل از جراحی بینی گوشتی ، مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

اما بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند می توانند مدل بینی فانتزی ، طبیعی و غیره را انتخاب کرده و بهترین نتیجه را به دست اورند.

 

 

انواع روش های جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی به دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می شود.

در جراحی بینی به روش باز جراح بینی برای اعمال تغییرات بر روی بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی می باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب روش جراحی بینی را به خود جراح بینی بسپارید تا او با توجه به مهارت و تجربه خود بهترین روش را انتخاب کند.

جراحی بینی در لرستان

جراحی بینی با لیزر

امروزه تبلیغات گسترده ای در خصوص تغییر فرم بینی بدون جراحی و با لیزر می شود که باید بگوییم هنوز علم پزشکی آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی را در فرم بینی ایجاد کرد، بهتر است بدانید که لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

عوارض جراحی بینی چیست؟

در جلسات مشاوره اکثر افراد درباره عوارض جراحی زیبایی بینی می پرسند باید به آن ها بگوییم در صورتی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به بهترین جراح بینی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی را رعایت کنید، جراحی بینی هیچ عارضه ای برای شما نخواهد داشت.

تنها عیب جراحی زیبایی بینی تورم و کبودی ، آبریزش بینی ، گرفتگی بینی بعد از جراحی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

 

 

عوامل تاثیرگذار در نتیجه جراحی بینی

عوامل متعددی همچون پوست بینی ، نوع بینی و جراح بینی در نتیجه عمل تاثیرگذار هستند. به همین دلیل در ادامه قصد داریم به بررسی این عوامل بپردازیم تا شما با آگاهی بیشتری اقدام به جراحی زیبایی بینی نمایید.

جراحی بینی در لرستان

نوع بینی

به طور کلی بینی ها انواع مختلفی دارند که هر یک از آن ها از ویژگی های خاص خود برخوردارند. نوع بینی مهم ترین فاکتور در نتیجه نهایی بینی است. در واقع عامل تعیین کننده نوع بینی ، میزان ضخامت پوست آن است.

بینی هایی که از پوست ضخیمی برخوردارند بینی گوشتی و بینی هایی که از پوست نازکی برخوردارند، بینی استخوانی نامیده می شوند.

بینی های استخوانی به دلیل برخورداری از پوست نازک و استخوان محکم ، ایده آل ترین نوع بینی می باشند و این افراد در صورت انتخاب جراح بینی خوب نتایج بسیار مطلوب و ایده آلی از انواع عمل بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی کسب می کنند.

در مقابل ، بینی های گوشتی از پوست ضخیم تری برخوردارند و غضروف آن ها بسیار ضعیف تر است. بینی های گوشتی تنها برای انجام جراحی بینی طبیعی مناسب هستند و به دلیل ضخیم بودن پوستشان اگر به صورت فانتزی یا نیمه فانتزی جراحی شوند، تغییرات ایجاد شده در بینی آن ها چندان ملموس نمی باشد و ممکن است فقط نوک بینی کمی گرد شود.

در برخی موارد افرادی که از بینی گوشتی برخوردارند، به دلیل اینکه ترس از برگشت پذیری بینی خود را دارند، از انجام جراحی بینی صرف نظر می کنند. اما دکتر علیرضا ریحان محمدی با گرافت گذاری و تقویت غضروف از برگشت پذیری و افتادگی نوک بینی های گوشتی جلوگیری به عمل می آورد و نتایج مطلوبی برای شما به ارمغان خواهند آورد. بنابراین افرادی که دارای بینی گوشتی هستند می توانند با خیالی راحت اقدام به جراحی نمایند.

جراحی بینی در لرستان

جراح بینی

علاوه بر نوع بینی ، انتخاب جراح بینی خوب نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. چنانچه افراد در انتخاب جراح بینی خود دقت داشته باشند امکان بروز عوارض برای آن ها به حداقل خواهد رسید.

به طبع به دلیل اینکه جراحی بینی از عمل های فوری نیست، بیماران زمان زیادی برای تحقیق و جستجو درباره جراح بینی خوب دارند. بنابراین برای این انتخاب عجله نکنید.

به دلیل اینکه امروزه جراحی بینی رایج ترین عمل زیبایی محسوب می شود، تعداد جراحان بینی نیز افزایش یافته و افراد برای این انتخاب باید دقت بیشتری داشته باشند.

در ادامه برخی از ویژگی های یک جراح بینی خوب را نام می بریم تا شما با آگاهی از آن ها راحت تر قادر به انتخاب باشید.

  • جراح بینی خوب سلامت، رضایت و تنفس بیمار را در درجه اول قرار می دهد و منافع مالی خود را در نظر نمی گیرد.
  • با صبر و شکیبایی و با صداقت به تمام سوالات و نگرانی های بیمار پاسخ می دهد.
  • قادر به انجام انواع جراحی می باشد و می تواند نتایج بسیار مطلوبی از آن ها کسب کند.
  • می تواند در بیمار حس اعتماد ایجاد کند تا بیمار با آرامش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.
  • از نتایج و نمونه کار های مطلوبی برخوردار می باشد. در صورتی که قصد جراحی بینی در لرستان را دارید می توانید برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علیرضا ریحانی محمدی ، جراح بینی لرستان به صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.