جراحی بینی در لرستان

کسانی که در استان لرستان زندگی می کنند و قصد انجام جراحی بینی در لرستان را دارند، معمولا این سوال در ذهن شان ایجاد می شود که بهترین جراح بینی لرستان کیست و غیره.

انتخاب یک جراح بینی خوب تاثیر بسزایی در به دست آوردن نتیجه ایده آل از جراحی زیبایی بینی دارد به همین علت توصیه می شود در جراحی بینی در لرستان یا هر شهر دیگری در انتخاب جراح بینی دقت زیادی داشته باشید.

در مقالات مربوط به جراح بینی به طور کامل درباره انتخاب بهترین جراح بینی لرستان و ویژگی های آن توضیحاتی را مطرح نموده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه کنید.

در این مقاله می خواهیم درباره جراحی بینی صحبت کنیم.

جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی جزء جراحی های پرطرفدار می باشد که بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، همچنین این نوع بینی دارای غدد چربی فراوان می باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند معمولا جراحان بینی به آن ها پیشنهاد می دهند برای به دست آوردن نتیجه ایده آل از جراحی بینی گوشتی ، مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

اما بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند می توانند مدل بینی فانتزی ، طبیعی و غیره را انتخاب کرده و بهترین نتیجه را به دست اورند.

 

جراحی بینی در لرستان

 

انواع روش های جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی به دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می شود.

در جراحی بینی به روش باز جراح بینی برای اعمال تغییرات بر روی بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی می باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب روش جراحی بینی را به خود جراح بینی بسپارید تا او با توجه به مهارت و تجربه خود بهترین روش را انتخاب کند.

جراحی بینی با لیزر

امروزه تبلیغات گسترده ای در خصوص تغییر فرم بینی بدون جراحی و با لیزر می شود که باید بگوییم هنوز علم پزشکی آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی را در فرم بینی ایجاد کرد، بهتر است بدانید که لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

عوارض جراحی بینی چیست؟

در جلسات مشاوره اکثر افراد درباره عوارض جراحی زیبایی بینی می پرسند باید به آن ها بگوییم در صورتی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به بهترین جراح بینی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی را رعایت کنید، جراحی بینی هیچ عارضه ای برای شما نخواهد داشت.

تنها عیب جراحی زیبایی بینی تورم و کبودی ، آبریزش بینی ، گرفتگی بینی بعد از جراحی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

 

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

( جراحی بینی – جراحی فک و دندان – جراحی های زیبایی صورت )

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ده + 18 =