افرادی که از بزرگی و برجسته بودن گوش های خود ناراضی هستند بهتر است برای جراحی گوش به بهترین جراح گوش استان خود مراجعه کنند تا نتیجه ایده آلی را کسب کنند. چرا تنها یک پزشک متبحر و مجرب می تواند بهترین نتایج را خلق سازد. عزیزانی که ساکن استان لرستان هستند و به دنبال بهترین جراح گوش در لرستان هستند بهتر است این مقاله را از دست ندهند. چرا که ما در این مقاله در ابتدا ویژگی های بهترین دکتر گوش لرستان را بیان خواهیم کرد و سپس در بهترین و متبحر ترین پزشک را در این زمینه به شما معرفی خواهیم کرد.

 

بهترین جراح گوش در لرستان

 

روش های انتخاب بهترین جراح گوش در لرستان

از آن جا که جراحی زیبایی گوش یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی برای جستجو و انتخاب یک جراح گوش خوب را دارد.

 • برای انتخاب بهترین جراح گوش در لرستان می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 • پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان گوش درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
 • در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به جراح زیبایی گوش مورد نظر بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
 • برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای دکتر گوش مورد نظر را مشاهده کنید برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علیرضا ریحانی یکی از بهترین جراحان گوش در لرستان می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

خصوصیات بهترین جراح گوش در لرستان

همانطور که می دانید عمل زیبایی گوش یا اتوپلاستی بسیار حساس و مهم تلقی می شود و از همین رو نمی توان ریسک انجام آن را به هر پزشکی داد. در نتیجه انتخاب یک دکتر گوش مناسب و مجرب برای انجام چنین عملی بسیار مهم و الزامی است. اما آیا می دانید یک جراح گوش خوب و مجرب باید چه ویژگی های داشته باشد؟ یا اینکه چگونه او را انتخاب کنید. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم با بیان خصوصیات بهترین جراح زیبایی و درمانی گوش در خرم آباد و لرستان به شما در انتخاب بهترین پزشک در زمینه عمل های زیبایی و درمانی گوش کمک کنیم. این ویژگی ها تنها مختص پزشکان مشغول به فعالیت خرم آباد یا لرستان نمی باشد و شما با دانستن این ویژگی ها می توانید در هر کجای از این دنیای خاکی که هستید بهترین جراح و پزشک را انتخاب کنید. برخی از این خصوصیات عبارت اند از :

 • بهترین دکتر گوش لرستان باید دارنده شماره نظام پزشکی ، تخصص و مهارت های لازم برای انجام جراحی اتوپلاستی باشد.
 • رضایت بیماران خود را با استفاده از مهارت و تجربه خویش در انجام عمل جراحی زیبایی گوش جلب کند.
 • بهترین جراح گوش در لرستان از سابقه ، تجربه و مهارت بسیار زیادی برخوردار است تا بتواند بهترین نتایج را بدون به وجود آوردن عوارض جانبی خلق کند.
 • سلامت بیمار را در اولویت خود قرار دهد و هیچ گاه به دلیل کسب در آمد بیشتر عملی را که ضروریتی ندارد انجام ندهد ، به عبارتی دیگر از وجدان کاری برخوردار باشد.
 • نمونه کار های زیبا و با کیفیت بسیار زیادی داشته باشد ، به یاد داشته باشید زیاد بودن تعداد نمونه کار ها تنها نشان دهنده تجربه پزشک می باشد و از همین رو باید حتما به کیفیت و نحوه انجام جراحی بر روی نمونه ها دقت کنید.

 نحوه انجام اتوپلاستی

 

جراحی زیبایی گوش

آشنایی با روند انجام جراحی زیبایی گوش می تواند به شما در زمان انتخاب بهترین جراح گوش در لرستان کمک کند. عمل اتوپلاستی هم تحت بی حسی موضعی و هم تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. برای اعمال تغییرات بر روی گوش ، جراح گوش ابتدا یک برش کوچک در پشت گوش ایجاد می کند و پس از آن تغییرات مورد نیاز را بر روی غضروف گوش اعمال می کند.  پس از اعمال تغییرات مورد نیاز دکتر اتوپلاستی ، گوش را در ناحیه مورد نظر بخیه زده و پانسمان می کند.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی گوش به شرح ذیل می باشد:

 1. آزمایشاتی را که جراح گوش برای تان تجویز نموده است، انجام دهید.
 2. بیمار به مدت یک هفته قبل و بعد از جراحی گوش از داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین استفاده نکند.
 3. به مدت یک هفته قبل و بعد از جراحی زیبایی گوش از مصرف الکل و استعمال دخانیات پرهیز کنید.
 4. طبق گفته های بهترین جراح گوش در لرستان ، به مدت 8 ساعت قبل از جراحی زیبایی گوش چیزی میل نکرده و ناشتا برای جراحی اتوپلاستی مراجعه شود.
 5. بعد از جراحی زیبایی گوش داروهایی را که جراح گوش برای تان تجویز نموده است به طور مرتب استفاده کنید.
 6. بعد از جراحی گوش هنگام استراحت و دراز کشیدن دو بالشت زیر سر خود قرار دهید و مراقب باشید بر روی گوش نخوابید.
 7. تا مدتی از انجام فعالیت های ورزشی خودداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراقبت های قبل و بعد از جراحی زیبایی گوش می توانید به مقالات جامعی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

 

بهترین جراح گوش در لرستان

 

عوارض جراحی گوش چیست؟

در صورتی که برای انجام عمل  زیبایی گوش به بهترین جراح گوش مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کنید دچار عارضه ای نخواهید شد. تنها عیب اتوپلاستی تورم و کبودی بعد از آن می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

هزینه اتوپلاستی توسط بهترین جراح گوش در لرستان

هزینه جراحی گوش با توجه به دستمزد بهترین دکتر گوش ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می شود.

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.