بهترین جراح بینی

جراحی زیبایی بینی از جمله جراحی های پرطرفدار می باشد، افرادی که قصد انجام جراحی بینی را دارند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و ایده آل به بهترین جراح بینی مراجعه کنند.

به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب جراح بینی از جمله مهم ترین انتخاب هایی می باشد که تاثیر بسزایی در سلامت و زندگی آن ها دارد.

افرادی که جراح بینی خود را به درستی انتخاب نکنند ممکن است از نتیجه جراحی بینی رضایت نداشته باشند و بخواهند جراحی بینی ترمیمی انجام دهند و برای این منظور باید تا یکسال صبر کنند تا زخم های ایجاد شده از جراحی بینی اولیه بهبود یابد.

 

بهترین جراح بینی

 

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی به شرح ذیل می باشد:

 • از آنجا که جراحی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی را برای تحقیق و انتخاب جراح بینی خوب دارد.
 • برای انتخاب یک جراح بینی خوب و باتجربه می توانید از دوستان خود پرس و جو کنید یا در گوگل به عنوان مثال بهترین جراح بینی لرستان را جستجو کنید.
 • پس از تهیه یک لیست از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کرده و برای مشاوره به مطب آن ها بروید.
 • رضایت بیماران را جراح بینی را بسنجید.
 • نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده کنید، برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علیرضا ریحانی یکی از بهترین جراحان بینی در لرستان می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
 • در جلسه مشاوره انتظارات خود را از عمل جراحی بینی به جراح بینی مورد نظر بگویید تا او بتواند به خوبی شما را راهنمایی کند.

معیارهای انتخاب یک جراح بینی خوب به شرح ذیل می باشد:

 • بهترین جراح بینی باید روزمه کاری خوبی داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود را جلب کند.
 • صبور باشد و تمامی نکات مربوط به عمل جراحی زیبایی بینی را به فرد توضیح دهد.
 • زمان کافی را برای معاینه و بررسی مشکلات بینی فرد بگذارد.
 • در صورتی که فرد انتظار نامعقولانه ای از جراحی زیبایی بینی داشت سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که بیمار متقاعد نشد از جراحی بینی او اجتناب کند.
 • به علم ریاضی آگاه باشد و توانایی تجسم کردن بینی بعد از جراحی زیبایی بینی را داشته باشد تا بتواند بهترین مدل بینی را با توجه به آناتومی صورت به بیمار پیشنهاد دهد.

 

بهترین جراح بینی

 

هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد جراح بینی ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه یبمارستان و پرسنل آن ، هزینه عکسبرداری و آزمایشات ، هزینه داروها و جلسات معاینه و غیره تعیین می شود.

هزینه جراحی زیبایی بینی به دلیل اینکه جزء جراحی های زیباییمی باشد بیمه پرداخت نمی کند و بر عهده خود بیمار است.

به این نکته توجه داشته باشید که بخاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

دکتر علیرضا ریحانی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

( جراحی بینی – جراحی فک و دندان – جراحی های زیبایی صورت )

درباره جراحی بینی لرستان

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 13 + شانزده =