بهترین جراح بینی در خرم آباد کیست

کسانی که در خرم آباد ، بروجرد ، لرستان و غیره قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند بهتر است به بهترین جراح بینی در خرم آباد یا سایر شهرها مراجعه کنند.

از آنجا که جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب جراح بینی را دارد.

در صورتی که فرد جراح بینی خود را به درستی انتخاب نکند ممکن است از نتیجه جراحی بینی به دلایل مختلفی رضایت نداشته باشد و بخواهد اقدام به جراحی بینی ثانویه کند.

در این صورت بیمار باید تا یکسال صبر کند تا برش های ایجاد شده در جراحی بینی اولیه بهبود یابد و بعد از آن جراحی بینی ترمیمی انجام دهد.

 

بهترین جراح بینی در خرم آباد

 

انتخاب بهترین جراح بینی

  • برای انتخاب یک جراح بینی خوب و باتجربه راه های متفاوتی وجود دارد از جمله پرس و جو از دوستان و آشنایان یا جستجو در گوگل .
  • در جستجو در گوگل به عنوان مثال می توانید بهترین جراح بینی در خرم آباد را جستجو کنید.
  • پس از تهیه اسامی بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کرده و پس آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
  • در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به جراح بینی خوب بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
  • برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر را مشاهده کنید.
  • برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علیرضا ریحانی می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

 

جراحی زیبایی بینی

پس از اینکه جراح بینی مورد نظر خود را انتخاب کردید بهتر است درباره جراحی بینی نیز اطلاعاتی به دست آورید.

جراح بینی در جراحی زیبایی بینی با توجه به مهارت و تجربه خود یکی از روش های جراحی بینی به روش باز یا جراحی بینی به روش بسته را انتخاب می کند.

در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا نمودن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را اعمال می نماید.

در جراحی بینی باز ، چون جراح دید مستقیم دارد احتمال بروز غیر قرینگی بسیار کم می باشد.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی می باشد.

جراحی بینی به روش باز حدود 15 دقیق کمتر از جراحی بینی باز بوده و میزان تورم و کبودی در آن کمتر می باشد.

 

بهترین جراح بینی در خرم آباد

 

کوچک کردن بینی با لیزر

از جمله تبلیغات گسترده ای که امروزه در خصوص کوچک کردن بینی با لیزر می باشد که باید بگوییم هنوز علم پزشکی آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی را بر روی اسکلت بینی ایجاد کرد، لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

اقدامات قبل از جراحی بینی

برای اینکه جراحی بینی به ایمن ترین شکل ممکن انجام شده، در حین انجام آن برای بیمار مشکلی پیش نیامده و بهترین نتایج از آن حاصل شود لازم است تا فرد در رابطه با دستورالعملهای قبل از عمل بینی آگاه شود که عبارتنداز:

 

 

انتخاب پزشک

با توجه به نقش بسزای جراح بینی در نتیجه به دست آمده از این عمل زیبایی بهتر است با انجام تحقیقات دقیق بهترین جراح بینی در خرم آباد یا محل سکونت خود را انتخاب کنند.

یک پزشک خوب متبحر و باتجربه بوده و وجدان کاری بالایی دارد.

بازگوکردن انتظارات

برای اینکه بهترین جراح بینی در خرم آباد یا هر شهر دیگری بتواند نتیجه ای را رقم بزند که رضایت شما را به همراه داشته باشد لازم است تا از انتظارات و توقعات شما آگاهی داشته باشد، لذا به طور صادقانه در رابطه با توقعات خود با جراح بینی صحبت کرده و به این ترتیب ایشان را با سلیقه خود آشنا نمایید.

 

بهترین جراح بینی در خرم آباد

 

انجام آزمایشات و عکسبرداری ها

جراحی بینی برای همه افراد قابل انجام نیست و تنها افرادی می توانند این جراحی زیبایی را انجام دهند که از نظر جسمی و روحی در شرایط مساعدی قرار داشته باشند.

به همین منظور جراح بینی از شما درباره وضعیت سلامت، سوابق بیماری، مصرف داروها و حساسیت های دارویی تان خواهد پرسید که باید به ایشان جواب دقیق و واضح بدهید.

یک جراح بینی خوب به پاسخ های شما اکتفا نکرده و آزمایشاتی را جهت اطمینان برای تان تجویز می کند که شما ملزم به انجام آن ها هستید.

همچنین برای اینکه بتواند با توجه به اصول ریاضی و زیبایی شناسی بهترین فرم بینی را برای تان انتخاب کند یکسری عکسبرداری ها را تجویز می نماید که انجام شان الزامی است.

قطع مصرف برخی داروها

مصرف برخی داروها مانند آسپرین و وارفارین باعث می شوند که از میزان غلظت خون کم شود که این امر احتمال خونریزی در حین جراحی بینی را افزایش داده و خطرساز است.

لذا بهتر است مصرف این داروها و همچنین مکمل های گیاهی، ویتامین ها را قطع کرده و در صورت استفاده از چای سبز و داروی کورتون، جراح بینی را از مصرف آن ها باخبر نمایید.

 

بهترین جراح بینی در خرم آباد

 

قطع مصرف دخانیات

از مصرف دخانیات به مدت 2 هفته قبل از عمل بینی اجتناب نمایید زیرا مصرف دخانیات و مواد نیکوتین دار از میزان اکسیژن خون کم کرده و مشکل ساز است.

به هنگام مراجعه برای جراحی بینی بر روی ناخن های خود لاک نداشته باشید و در صورت داشتن ناخن مصنوعی حداقل دو ناخن را بردارید.

هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد جراح بینی ، هزینه بیمارستان و داروها ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه آزمایشات و غیره تعیین می شود.

به این نکته مهم توجه داشته باشید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

درباره جراح بینی | جراح فک و صورت

یک جراح بینی خوب باید شهرت خوب در استان خود داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیماران خود جلب کرده باشد. تحصیلات مرتبط داشته باشد و اطلاعات بالایی در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد. به اصول علم زیبا شناسی آگاه بوده و بتواند بینی را بعد از رینوپلاستی تصور کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد. صبور باشد و تمامی نکات مربوط به اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار بگوید تا با رعایت آن ها نتیجه ایده آلی را به دست آورد. زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و با توجه به آناتومی صورت و نوع بینی بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.